Auto Kosmetyka

Nasze Usługi

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

Auto Kosmetyka zapewnia pełen zakres usług kosmetyki samochodowej. Nasz zespół zadba o Twoje auto, które odzyska dawny, nieskazitelny wygląd. Stawiamy na wysoką jakość usług i pełne zadowolenie Klienta, które jest priorytetem w naszej pracy.

Pakiety

Auto kosmetyka oferuje siedem pakietów auto detailingowych. Dzięki temu, każdy klient będzie mógł wybrać odpowiedni pakiet dla potrzeb swojego auta i możliwości finansowych.

Zabezpieczenia permanentne

Szereg usług mających na celu ochronę auta przed wszelkimi zabrudzeniami, przebarwieniami czy promieniowaniem UV. Zabiegi wykonywane są przy użyciu profesjonalnych kosmetyków firmy Gyeon.

Renowacja

To zabieg pozwalajający na usunięcie wszelkiego rodzaju zarysowań i niedoskonałości lakieru i innych elementów dzięki najwyższej klasy sprzętowi i past polerskich.

Pozostałe

Poza pakietami posiadamy bogatą ofertę usług detailingowych, które znacznie poprawią estetykę każdego auta. Do zabiegów należy m.in.: pranie tapicerki, czyszczenie plastików, dekontaminacja lakieru czy neutralizacja zapachów Ozonem.

Dlaczego my?

Pracujemy uczciwie i z pasją

Auto Kosmetyka to miejsce , które zrodziło się z pasji i miłości do motoryzacji. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług z zakresu car detailingu w Olsztynie. Zadowolenie klienta to także nasze zadowolenie, dlatego pracujemy z niezwykłą precyzją i zaangażowaniem. Każde auto traktujemy indywidualnie, ponieważ każdy wymaga innego podejścia. Dzięki oddaniu i sumiennej pracy zyskujemy zaufanie i zadowolenie kolejnych Klientów. Skontaktuj się z nami, sprostamy najwyższym wymaganiom!